Біозахист для деревини "Concentrat 1:9" (Безбарвний)

Bayris
Упакування1 л; 5 л
Колір безбарвний
Дозування від 220 мл/м² в залежності від конструкції та методу
Час висихання 4-6 год для 1 шару (залежить від типу деревини і витрати)
Нанесення занурення, розпилення, пензель/щітка
Технічна карта Завантажити
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1 л від 220 мл/м² в залежності від конструкції та методу
5 л від 220 мл/м² в залежності від конструкції тв методу
Опис та властивості

Біозахист для деревини "Concentrat 1:9" (Безбарвний) ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") - це засіб призначений для захисту конструкційних дерев’яних елементів (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем тощо) та будівельної деревини (підлоги, паркани, альтанки, терасні дошки, стовпи тощо) від біологічних уражень. Перешкоджає появі водоростей, лишайників, моху, грибків плісняви та синяви. Застосовується для захисту та профілактики від комах-шкідників. Придатний для побутового, професійного та промислового використання в умовах класів експлуатування 1-4.1 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010 (клас використання залежить від методу нанесення).

Концентрований біозахист "Концентрат 1:9" ТМ "Байріс" - безбарвний препарат, що містить у складі фунгіцид, альгіцид, інсектицид та модифікуючі добавки не змінює колір деревини після нанесення, не вимивається протягом експлуатації та ефективно захищає деревину.

Характеристики

Біозахист "Концентрат 1:9" забезпечує тривалий захист деревини від широкого спектру біологічних уражень. Застосовується для глибокого та поверхневого імпрегнування (просочення) порід деревини з сильним та помірним ступенем поглинання. Не змінює структуру деревини, не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів.

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%. Перед використанням засіб ретельно перемішати. Робочий розчин готують на місці застосування, дотримуючись співвідношення 1:9 (1 л засобу на 9 л чистої або дистильованої води).

Підготовка поверхні
Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки (за потреби механічно очистити). Допустима вологість оброблюваного матеріалу не повинна перевищувати 25%.

Спосіб та метод нанесення залежить від бажаного класу експлуатації.

Біозахист деревини слід проводити:
- для 1 або 2 класу в одне-два нанесення за допомогою пензлика, валика або методом розпилення. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування не менше 4 годин при температурі 20°С;
- для 3 класу методом занурення не менше ніж на 6 годин. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування протягом 24 годин за температури 20°С під накриттям;
- для 4 класу обробку проводити в автоклавах.
Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою. Приміщення, в середині яких деревина була захищена біозахистом, можуть використовуватися через три дні після інтенсивної вентиляції. Час закріплення - після обробки засіб повністю закріплюється в деревині за нормальних умов для 1 та 2 класів в продовж 48 годин, для 3 – 4 класів не менше 14 днів. Після повного висихання деревину можна обробляти будь-якими декоративно-захисними засобами.

Витрати

220-350 мл/м² - залежить від типу деревини, методу нанесення, поглинаючої здатності деревини та розмірів оброблюваної поверхні. Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини!

Час висихання: 4-6 годин, в залежності від вологості та породи деревини.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики.Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування.Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Безпека праці та утилізація

При роботі з біозахистом "Концентрат 1:9" ТМ "Байріс" (Безбарвний) потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки деревини. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. Токсичний при проковтуванні! За потреби звернутися до лікаря.

Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Для захисту конструкційних дерев’яних елементів (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем тощо) та будівельної деревини від біологічних уражень.

Упакування 1 л; 5 л
Колір безбарвний
Нанесення занурення, розпилення, пензель/щітка
Дозування від 0,22-0,35 мл/м² на 1 шар
Час висихання 4-6 год для 1 шару (залежить від типу і вологості деревини)