Акриловий гідроізолюючий засіб "Delfin"

Акриловий гідроізолюючий засіб "Delfin"
Знято з виробництва
Bayris
Упакування 1 л, 5 л
Дозування 100-200 г/м2 на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 2 год для кожного шару
Колір після висихання покриття прозоре
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат Cертифікат відповідності
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Заміна продукту (покращена версія)

Акриловий гідрофобізуючий засіб "Delfin".

Наявні упакування і розхід
(0,1-0,2) л / м² на один шар в залежності від ступеня поглинання основи
(0,1-0,2) л / м² на один шар в залежності від ступеня поглинання основи
Призначення

Гідроізолюючий засіб "DELFIN" ТМ "Bayris" ("ДЕЛЬФІН" ТМ "Байріс") на акриловій основі призначений для покриття поверхонь тонким гідроізоляційним шаром в об'єктах реконструкції та новозведених будинках і спорудах різного призначення з метою підвищення їх надійності та довговічності. Продукт "Байріс" "Дельфін" наноситься для захисту від руйнівного впливу води на бетонні, залізобетонні, кам’яні, цегляні, азбестоцементні, а також на цементно-піщані штукатурні покриття та огорожі. У підвалах та заглиблених приміщеннях може застосовуватись як проміжний шар під гідроізоляційні матеріали. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Застереження!

Не призначений для нанесення на фундаменти, горизонтальні поверхні (тераси), водні резервуари, гіпсові та синтетичні поверхні і штукатурки, покриті синтетичними фарбами, а також поверхні, які знаходяться під постійним тиском води. Не рекомендується застосовувати в якості основи під фарбування.

Характеристики

Після висихання матеріал "DELFIN" ТМ "Байріс" створює фінішне прозоре, еластичне покриття-плівку, яке не перешкоджає газообміну. Захищає матеріал основи від поверхневого проникнення рідини. Підвищує його вологонепроникність і вологостійкість, а також морозостійкість. Покриття стійке до атмосферних впливів, миючих засобів та УФ-випромінювання. Запобігає появі висолів, забруднень, позеленінь та підвищує інтенсивність кольору пофарбованих бетонних виробів. В рідкому стані матеріал молочно-білого кольору.

Нанесення

Основа повинна бути рівною, монолітною, візуально чистою, сухою, без пилу, масляних покриттів та придатна до обробки Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Наносити за допомогою пензлика послідовно в один-два шари. Основи з підвищеним водопоглинанням повторно обробити методом «мокре» по «мокрому». Відразу інструмент промити водою. Подальші гідроізоляційні роботи проводити через 24 години після нанесення покриття «DELFIN».

Упакування 1л; 5л
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шара
Час висихання 2 год для кожного шару
Дозування 100-200 г/м2 на 1 шар
Колір після висихання покриття прозоре