Акриловий гідрофобізуючий засіб "Delfin"

Bayris
Упакування 1 л, 5 л
Дозування 100-200 мл/м² на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Колір після висихання покриття прозоре
Сертифікат Еко сертификат
Технічна карта Завантажити
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
(0,1-0,2) л/м² на один шар в залежності від ступеню поглинання основи
(0,1-0,2) л/м² на один шар в залежності від ступеня поглинання основи
Призначення

Гідрофобізуючий засіб "DELFIN" ТМ "Bayris" ("ДЕЛЬФІН" ТМ "Байріс") на акриловій основі, призначений для нанесення на бетонні, залізобетонні, азбестоцементні вироби, цеглу, камінь, цементно-піщані штукатурки, керамічні вироби та огорожі з метою отримання фінішного водовідштовхуючого покриття. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Характеристики

"DELFIN" ТМ "Байріс", це продукт, що готовий до застосування, без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Глибоко проникає в основу та створює прозоре паропроникне покриття з ефектом «мокрого каменю». Після висихання покриття добре відштовхує воду і має властивість самоочищення. Захищає від УФ-променів та атмосферного впливу. Знижує ризик появи висолів, водоростей, моху, грибків плісняви та синяви.

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути візуально чистою, сухою та без відшарувань. За потреби очистити від бруду, пилу, жиру, слідів бактеріальної активності тощо.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8°С до +30°С (за умови відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50% до 80%. Не розбавляти водою. Перед використанням засіб ретельно перемішати. Наносити суцільним рівномірним шаром методом «мокре по мокрому», пензлем, щіткою, валиком або розпиленням, до повного насичення основи. Відразу після завершення робіт інструмент помити водою.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Приблизно 0,1 – 0,2 л/м² на один шар в залежності від типу поверхні (залежить від ступеня поглинання основи).

Заходи безпеки та утилізація

Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря. Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Вміст ЛОС

Вміст ЛОС у гідрофобізуючому засобі "DELFIN" ТМ "Bayris" ("Дельфін" ТМ "Байріс") відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ №1394 від 02.10.2018, підкатегорія «7»: ґрунтовки, норма до 30 г/л. Фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі не більше 9 г/л.

Упакування 1л; 5л
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Дозування 100-200 мл/м² на 1 шар
Колір після висихання покриття прозоре

Інші продукти