Засіб від моху та лишайників

Bayris
Упакування 1 л, 4 л
Дозування залежить від поглинаючої здатності основи, ступеню ураження та середовища використання
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +30°С
Без різкого запаху
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Варіанти фасування
Призначення

Засіб від моху та лишайників ТМ «Байріс» (ТМ «Bayris») – це високоефективний засіб для очищення плям та водоростей, моху, лишайника та залишків цвілі на усіх типах поверхні (деревини, цегляної кладки, бетону, бруківки, гранітних та мармурових плит, пам’ятників, скла і ін..). Препарат створює несприятливе середовище для розвитку мікроорганізмів, тому він значною мірою захищає покриті поверхні від повторного розвитку різного роду мохів та лишайників. Для дійсно ефективного та довговічного захисту необхідно усунути причину їх утворення.

Спосіб застосування

Засіб від моху та лишайників ТМ «Bayris», це продукт, що готовий до використання (перед початком робіт збовтайте). Поверхня повинна бути механічно очищена щіткою. Рідину необхідно «щедро» нанести на поверхню. Через кілька хвилин видаліть бруд щіткою, губкою або іншим інструментом. Після цього поверхню слід промити водою. При необхідності процедуру можна повторити.

Безпека праці

Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникайте попадання на слизові очей та шкіри. Використовуйте засоби захисту та рукавиці. Не утилізовуйте упаковку до повного використання. Утилізуйте вміст/контейнер в спеціальному місці з утилізації відходів відповідно до діючих норм.

Упакування 1 л, 4 л
Дозування залежить від поглинаючої здатності основи, ступеню ураження та середовища використання
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +30°С
без різкого запаху

Інші продукти