"Super Пластифікатор". Для бетонів і стяжок.

Bayris
Упакування 1 л, 5 л, 10 л
Дозування (0,25-0,5) л на 50 кг цементу
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від +5 °С до +30 °
містить інгібітор корозії металу
без різкого запаху
водоредукуюча функція 15%
Сертифікат Еко сертификат
Технічна карта Завантажити
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
(0,2-0,4) л на 50 кг цементу
(0,2-0,4) л на 50 кг цементу
10л (0,2-0,4) л на 50 кг цементу
Призначення

"Super Пластифікатор" ТМ «Байріс» (ТМ «Bayris»), це універсальний супер пластифікатор, призначений для покращення пластичності бетонних сумішей із значним зменшенням вмісту води у замісі. Рекомендований до використання у всіх видах бетону (армованого та неармованого), розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей. Використовується для улаштування стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт.

"Super Пластифікатор" додається при виробництві товарного, декоративного, гідротехнічного бетонів, бетонів машинної укладки, наземних та підземних інженерних споруд, при виробництві залізобетонних виробів. Також можна застосовувати в бетонних стяжках (особливо при підігріві підлоги), наливних та самовирівнюючих підлогах. Для напружених бетонів (стелі, лавки, колони), виробництві збірного бетону та інших бетонних виробів (цементно-піщані цеглини, бетонні блоки, бруківка, паркани, бордюри, тротуарна плитка, тощо.) в місцях ущільненого армування, де особливо важлива висока рухливість суміші.

Характеристики

Суперпластифікатор ТМ «Bayris» допомагає розподіляти частинки цементу в бетонній суміші, значно підвищуючи її рухливість та пластичність, завдяки чому полегшується процес бетонування. Дає можливість зменшити кількість води замісу на 15% при одночасному підвищенні міцності, водо- і морозостійкості та тріщиностійкості готових бетонних виробів. Запобігає появі висолів на стадії експлуатації. Не викликає корозії металевих елементів. Забезпечує економію у виробництві сумішей за рахунок зменшення кількості цементу.

Виконання робіт

Перед використанням пластифікатор ретельно перемішати, розвести у 50% рекомендованої кількості води для приготування бетонної суміші та знову перемішати. Поступово влити в бетонну чи розчинову суміш. Забезпечити рівномірний розподіл добавки шляхом перемішування. Решту води вводити невеликими порціями до досягнення необхідної пластичності суміші. Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С.

Застереження!

Не рекомендовано вводити у сухі компоненти!

Витрати

Пластифікатор слід застосовувати у кількості від 0,2-0,4 л на 50 кг цементу. Дозування залежить від вимог до бетонної суміші та температури навколишнього середовища. Для визначення оптимальної дози пластифікатора рекомендується проводити випробування на будівельному майданчику.

Універсальний суперпластифікатор, призначений для покращення пластичності бетонних сумішей із значним зменшенням вмісту води у замісі. Рекомендований до всіх видів бетону, розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей.

Упакування 1л; 5л; 10л
Дозування (0,25-0,5) л на 50 кг цементу
Особливостімістить інгібітор корозії металу
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від +5 °С до +30 °С

Інші продукти