"Stop Fire DP" Вогнебіозахист глибокого проникнення. Червоний

"Stop Fire DP" Вогнебіозахист глибокого проникнення. Червоний
Новий продукт
Bayris
Упакування5 л; 10 л
Колір червоний
Дозування від 150 мл/м² в залежності від бажаної групи ефективності
Нанесення валик, пензель/щітка, розпилення
Час висихання 48 год (залежить від типу і вологості деревини)
Технічна карта  Завантажити
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
від 150 мл/м² в залежності від групи вогнезахисної ефективності
10л від 150 мл/м² в залежності від групи вогнезахисної ефективності
Опис та властивості

"Stop Fire DP" Вогне Біо Захист глибокого проникнення (Червоний) ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") це просочувальний вогнебіозахисний засіб для дерев’яних елементів (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем, несучих конструкцій, фасадів дерев’яних будинків, латв, балок та іншої конструкційної деревини). Призначений для захисту від загоряння, розповсюдження полум’я, гниття, виникнення плісняви та враження комахами дерев’яних елементів внутрішніх конструкцій будівель і споруд та інших виробів із деревини, що експлуатується в умовах І-VII класів служби, які виключають дію атмосферних опадів та ґрунтової вологи, шляхом зниження їх займистості (горючості). Придатний для побутового,  промислового та професійного використання.

Вогнебіозахист глибокопроникний "Stop Fire DP" ТМ "Bayris" (Червоний) являє собою готовий до використання водний розчин компонентів вогнебіозахисної дії, володіє високою та швидкою проникаючою здатністю в деревину.

Характеристики

Захисна просочувальна речовина глибокого проникнення "Stop Fire DP" ТМ "Байріс" з червоним маркувальним пігментом, має високу проникаючу здатність (барвник є лише індикатором місця обробки, немає жодних біоцидних та вогнезахисних властивостей і може з часом вимиватися). Продукт насичує поверхню антипіренами, які значно підвищують температуру займання та запобігають швидкому займанню деревини і її горінню під відкритим полум'ям та забезпечує І групу вогнезахисної ефективності згідно з ДСТУ 4479:2005 (при дотриманні відповідних рекомендованих витрат та інструкцій виробника). Захищає деревину від появи грибів синяви, плісняви та комах-шкідників. Зменшує водопоглинання деревини та витрати наступних декоративно-захисних матеріалів (лаки, фарби, імпрегнати тощо). Засіб має легкий запах спиртів, помірно стійкий до змивання, не викликає корозію металів, не містить солей.

Вогнебіозахист глибокого проникнення "Стоп Фаєр ДП" (Червоний) ТМ "Байріс" зберігає вогнезахисну ефективність не менше 6 років.

Підготовка поверхні

Основа, що підлягає вогнезахисній обробці, повинна бути сухою і  чистою від стружки та пилу. Вологість деревини не повинна перевищувати 30%. Не допускається обробляння мерзлої деревини. Наявні на деревині лакофарбові покриття, жирні плями, напливи смол, цементні розчини та інші забруднення які перешкоджатимуть проникнення засобу в деревину, слід видалити перед обробкою за допомогою скребків, а при потребі зняти верхній шар деревини механічно. Не застосовувати миючі засоби для очистки поверхні перед нанесенням просочення.

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +30°С, та відносній вологості повітря до 60 %. У разі утворення осаду, чи осідання пігменту - засіб потрібно перемішати.

Обробка проводиться поверхневим нанесення на деревину валиком, пензлем або методом розпилення. При механізованому способі засіб наносити 1-2 рази, при ручному 2 рази (до досягнення необхідного поглинання деревиною робочого розчину) з просушкою деревини з інтервалом між нанесеннями не менше 1 години. Речовину слід наносити рівномірно, без пропусків та напливів, ретельно обробляючи місця з’єднань окремих деталей.

Обробляти деревину можливо й іншими методами просочення при умові досягнення необхідного поглинання засобу деревиною.

Оброблену деревину просушують на повітрі або в сушарнях при температурі не більше 80°С. Під час сушіння деревини не допускається попадання на неї води та атмосферних опадів.

Час повного висихання поверхні деревини складає не менше 48 годин. Через 3-4 дні після обробляння деревини її можливо покривати лакофарбовими матеріалами.

Витрати

І група вогнезахисної ефективності досягається методом поверхневого нанесення, витрати препарату мають становити не менше 250 мл/м²!

Для забезпечення ІІ групи вогнезахисної ефективності методом поверхневого нанесенням пензлем, валиком, щіткою чи розпиленням, витрати препарату мають становити не менше 150 мл/м².

Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини!

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Безпека праці та утилізація

При роботі з вогнебіозахистом глибокого проникнення "Stop Fire DP" ТМ "Bayris" (Червоний) потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря.

Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Глибокопроникний вогнебіозахист (з червоним маркувальним пігментом) призначенний для дерев’яних конструкцій та виробів з деревини (кроквяні системи дахів, балки, несучі конструкції дерев’яних будинків).

Упакування 5 л; 10 л
Колір з червоним пігментом
Дозування 150/250 мл/м² (I/II група вогнезахисної ефективності)
Час висихання 48 год (залежить від типу і вологості деревини)
Нанесення валик, пензель/щітка, розпилення

Інші продукти