Шпаклівка для деревини

Bayris
Витрата залежить від поглинаючої здатності основи
Нанесення наносити тонким шаром до 2 мм
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,4кг залежить від поглинаючої здатності основи
0,9 кг залежить від поглинаючої здатності основи
Колір
Опис та властивості

Шпаклівка для деревини ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") - засіб, що створює міцне і тверде декоративно-захисне покриття з підвищеною адгезією, яке зберігає свою еластичність. Отримане покриття водостійке та морозостійке. Легко наноситься та шліфується. Матеріал в кольорі під потрібну породу деревени. Робочі поверхні до і після шпаклювання обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ТМ «BAYRIS». У випадку фінішної обробки дерев’яних робочих поверхонь органорозчинними лаками, висохший шар шпаклівки покрити акриловим гідроізолюючим засобом «DELFIN» ТМ «BAYRIS».

Для вирівнювання дрібних дефектів підготовлених дерев’яних, деревопохідних поверхонь (ДСП, ДВП), а також для бетону, гіпсокартону, цегли.

Витрата залежить від поглинаючої здатності основи
Упакування 0,4кг; 0,9кг
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Колір Білий, сосна, дуб, бук, горіх, смерека

Інші продукти

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти