Професійний очисник фасадів "Facade Bio Cleaner". Concentrat 1:3

Професійний очисник фасадів "Facade Bio Cleaner". Concentrat 1:3
Новий продукт
Bayris
Упакування 2 л
Дозування 100-200 мл/м² на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 12-24 год
Колір прозорий (після висихання)
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +30°С
без подразливого запаху не містить хлору
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
2 л Концентрат(0,1-0,2) л/м² на один шар
Призначення

Концентрований фунгіцидно-альгіцидний миючий засіб "Facade Bio Cleaner" ТМ «Bayris» | Concentrat 1:3 ("Фасад Біо Клінер" | Концентрат 1:3 ТМ «Байріс») - призначений для видалення біологічних забруднень, грибків плісняви, бактерій, а також водоростей з усіх видів фасадних поверхонь. Використовується для очистки пофарбованих чи поштукатурених фасадів, цегли, природного каменю, столярних виробів, шиферу, черепиці, плитки тощо. Добре підходить для запобігання утворення біологічних забруднень.

Очисник фасадів "Фасад Біо Клінер" ТМ «Байріс», це професійний миючий засіб-концентрат довготривалої дії, що не містить хлору. Не змінює колір покриття після висихання. Придатний для побутового, професійного та промислового використання. Після висихання не утворює полімерної плівки та не впливає на адгезію і водопоглинання основи.

Спосіб застосування

Підготовка поверхні: основа повинна бути сухою та за потреби попередньо очищена механічно.

Підготовка продукту: робочий розчин готують на місці застосування, дотримуючись співвідношення1:3 (1 л засобу на 3 л чистої або дистильованої води). Після розведення засіб ретельно перемішати. 

Виконання робіт: перед виконанням робіт обов'язково ознайомтесь з блоком Заходи безпеки на етикетці! 

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%, за температури навколишнього середовища +20°С і вище застосування продукту є більш ефективним, а час протікання реакції значно зменшується. Для очищення зараженої поверхні засіб наносити рівномірним шаром: пензлем, щіткою, валиком або методом розпилення. Через 24 години (за нормальних умов) видалити залишки бруду із поверхні щіткою або механічно, і ретельно промити водою. Для сильно заражених поверхонь обробку провести повторно. Для попереднього захисту поверхні, слід нанести засіб рівномірним шаром 1-2 рази і не змивати. Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою. Фарбування основи на якій був застосований засіб можна проводити після 48 годин від часу його застосування. 

Безпека праці

Професійний очисник фасадів "Facade Bio Cleaner" ТМ «Bayris» | Concentrat 1:3 ("Фасад Біо Клінер" | Концентрат 1:3 ТМ «Байріс») необхідно зберігати в недоступному для дітей місці!

Небезпечно! Токсичний при проковтуванні! Може викликати алергічну реакцію, подразнення очей, шкіри та дихальних шляхів. Не допускати потрапляння в навколишнє середовище. При роботі із засобом потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки поверхні. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря.

Утилізація

Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки "Facade Bio Cleaner" ТМ «Bayris» | Concentrat 1:3 ("Фасад Біо Клінер" | Концентрат 1:3 ТМ «Байріс») слід  здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 2 л
Дозування 0,1-0,2 л/м² на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Колір прозорий (після висихання)
без подразливого запаху

Інші продукти