REM-HELP - професійні очисні засоби від BAYRIS.

08.11.2021

Команда ГК «BAYRIS» з гордістю представляє чергову новинку – серію професійних очисних засобів «REM-HELP». Дану серію, група маркетологів та технологів ГК «BAYRIS» розробляли у тісній співпраці з кінцевими споживачами – майстрами, та клінінговими компаніями, що спеціалізуються на фінальному прибиранні приміщень після ремонтних робіт. Результат багатомісячного процесу - це не лише портфель продуктів, а готове рішення, що дозволяє ефективно розв’язувати практично будь-які проблеми, що пов’язані з приведенням до бездоганної чистоти приміщень, у яких проводився ремонт чи реконструкція. 

Ознайомившись з продукцією у більшості партнерів чи споживачів виникає чимало цілком слушних запитань та упереджених тверджень (чому упереджених стане зрозуміло дещо далі). Приведемо найбільш часті, згідно опитування проведеного на замовлення ГК «BAYRIS»:

1. Це чергові миючі засоби, що продаються у будь-якій будівельно-господарській точці та навіть кіоску.

2. Підручними господарськими засобами можна досягнути такого ж ефекту чистоти (сода, лимонна кислота тощо).

3. У чому різниця між побутовим засобом для миття скла та «Засобом для очищення скла» «REM-HELP» ТМ «BAYRIS»?

4. Чому ціна на продукцію серії «REM-HELP» вища ніж на «аналогічні продукти», що продаються «будь-де», навіть у продуктових магазинах?

5. На ринку присутні аналоги професійного спрямування, чому я повинен придбати саме «REM-HELP»?

Ось відповіді, які у відділу маркетингу ГК «BAYRIS» були сформовані, ще до запуску серії у виробництво, оскільки схожі запитання виникали у всієї команди на старті запуску проекту:

Відповідь на твердження №1.

Між миючими засобами та очисними засобами існує різниця і достатньо суттєва. Миючі засоби, що постачаються на «мас-маркет», призначені для побутового споживання, де ступінь забруднення у більшості випадків є легким або середнього ступеня. Очисні засоби професійного рівня орієнтовано на забруднення вище середнього, та важкі, а також специфічні (наприклад, цементні, вапняні, гіпсові тощо). Саме з такими типами забруднень зіштовхуються більшість майстрів чи професійних прибиральників після ремонтних робіт.

Відповідь на твердження №2.

Частково у даному твердженні є зерно істини, проте ця частка мізерна. Харчова сода чи лимонна кислота, можуть допомогти в усуненні певних забруднень, але не всіх типів. Відповідна концентрація та правильна пропорція даних речовин у робочому розчині, відіграє чи не найважливішу роль, оскільки у випадку застосування такого «власноруч приготованого продукту» існує величезний ризик невідворотного пошкодження поверхні, що будуть очищуватись (наприклад кислото-нестійкі). Продукти серії «REM-HELP» розроблялись для різних типів забруднень та проходили численні цикли тестувань, зокрема на предмет впливу на поверхні та різні матеріали.

Відповідь на запитання №3.

«Засіб для очищення скла» «REM-HELP» ТМ «BAYRIS» це спеціально розроблений продукт, що комплексно впливає на всі типи забруднень, а також і на ті, які виникають виключно під час проведення ремонту (мікрочастинки цементу чи гіпсу, смоли з тютюнового диму, леткі органічні сполуки (містяться у будматеріалах та випаровуються), а також багато інших специфічних забруднювачів). Важливим є питання правильної концентрації та якість діючих речовин у очисному засобі, оскільки вона напряму впливає на ефективність та швидкість очищення, а відповідно і на кінцевий результат.

Відповідь на запитання №4.

Частина відповіді на дане запитання міститься у відповідях №3 та №5, оскільки «REM-HELP», це серія спеціалізованих очисних засобів, а не миючих засобів побутового спрямування. 

Щоб більш розгорнуто відповісти на дане запитання, потрібно хоча б поверхнево зрозуміти механізм формування ціни, і що таке висока чи низька вартість? 

Питомими параметрами ціни будь-якого продукту є декілька фундаментальних складових: вартість сировини, упакування, витрачений час та кваліфікація колективу, що працював над розробкою та тестуванням продукції, а також додаткові витрати (якщо пояснювати дуже стисло). У випадку коли питомі складові ціни є якісними (сировина, численні професійні випробовування, висока кваліфікація розробників тощо), тоді дані складові вимагають більших інвестицій, але забезпечують найбільш якісний кінцевий результат – продукцію професійного рівня.

У сучасному світі фактором, який оцінюють чи не найважливішим, є час.  Чи готові Ви витрати додаткову годину, чи дві на прибирання ванної кімнати, якщо у вас є засіб з яким Ви можете завершити прибирання у два (і більше) рази швидше? Відповідь нашої команди – ні, не готові. Закликаємо і вас цінувати свій час, та зрозуміти, що купуючи дешеві продукти, Ви витратите суттєво більше свого часу на прибирання, що напряму вплине на загальну вартість робіт з очищення.

Відповідь на запитання №5.

Провівши аналіз конкурентного середовища, командою  ГК «BAYRIS» сформовано оптимальний асортимент спеціалізованих продуктів професійного рівня, який орієнтовано на швидке і ефективне  вирішення проблем, що виникають з прибиранням під час чи після виконання ремонтно-будівельних робіт. Без заглиблення у деталі хімічних процесів, можна відповідально стверджувати, що певні типи забруднень (наприклад цементні) вимагають присутності  у рецептурах продуктів органічних кислот, які найефективніше впливають на такі забруднення. Для прикладу, в одного з конкурентів, маркетингова стратегія спрямована на екологічність (без використання кислот такого виду), проте даний фактор напряму впливає на ефективність очищення, аж до повної відсутності результату у випадку старих цементних забруднень. Ще одним яскравим прикладом є продукт  «Засіб для очищення керамічної плитки і ГРЕС». Для ефективного очищення полірованого ГРЕСу підходить тільки спеціалізований хімічний склад засобів, оскільки побутові засоби та засоби «з екологічною маркетинговою стратегією» будуть практично не ефективні навіть при поверхневому очищенні.  А присутність в одному портфелі вузько спеціалізованих засобів, наприклад «Засобу для очищення профілю ПВХ», яких немає у конкурентів, дозволяє зробити заяву, що саме серія «REM-HELP» ТМ «BAYRIS», на момент запуску є унікальним комплексним рішенням, як для професійного, так і для побутового сегмента ринку.

Серія професійних очисних засобів «REM-HELP», в оптимізованих різновидах фасувань (упакування з розпилювачем та без (запаска), уже доступна для споживачів в роздрібній мережі на всій території України, (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн на: www.budbox.com.ua.