Серія "PRIMER PRODUCTS" від ТМ BAYRIS.

22.09.2021

ГК «BAYRIS», представляє чергову новинку – оновлену та доповнену новими продуктами серію ґрунтовок для  мінеральних поверхонь «PRIMER PRODUCTS». Понад рік злагодженої роботи команди і ось готовий результат – комплексний пакет якісних продуктів з єдиним дизайном та стандартизованим маркуванням. У серію засобів увійшло 6 продуктів, які виготовлено з високоякісної сировини з ЄС та сировини найвищої якості від українських лідерів галузі.

Серія «PRIMER PRODUCTS» ТМ «BAYRIS», пропонує комплексне рішення для ґрунтування різного роду поверхонь, та підготовки для подальшого нанесення шпаклівки, фарбування, приклеювання шпалер, облицювання плиткою та виконанням інших штукатурно-малярних робіт. 

У портфель продуктів «PRIMER PRODUCTS» увійшли, як добре відомі ринку засоби ще з 2009 року, які було покращено та оновлено відповідно до сучасних стандартів, так і цілком нові розробки виробничого підрозділу ГК «BAYRIS» - заводу «ВЕМАКО».

Нові розробки:

Мультифункціональна ґрунтовка "Profi Grunt" PR5 (Глибокого проникнення).

Інформаційна довідка:  продукт з високим вмістом полімеру, призначений для підвищення міцності всіх видів дрібнопористих, сипких мінеральних поверхонь з високим водопоглинанням (легкий бетон, штукатурка, гіпсові та цегляні поверхні тощо). 

Глибоко проникає і зміцнює поверхню, вирівнює водопоглинання основи та зменшує витрати наступних декоративно-захисних матеріалів. Підвищує адгезію подальшого покриття до основи. Після висихання утворює безбарвну плівку, яка не перешкоджає паропроникності.

Ґрунтовка силікатна "Silikat Grunt" PR3 Concentrat 1:4 (Глибокого проникнення).

Інформаційна довідка: ефективний препарат для зміцнення та зменшення водопоглинання мінеральних поверхонь, а також для реставрації пам’яток архітектури.

Особливо ефективна для зміцнення та зменшення водопоглинання мінеральних поверхонь (штукатурка, стяжка, силікатна цегла тощо), а також для реставрації пам’яток архітектури. Може використовуватись, як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. 

Продукт глибоко проникає і зміцнює поверхню, вирівнює водопоглинання основи та зменшує витрати наступних декоративно-захисних матеріалів. Підвищує адгезію подальшого покриття до основи. Після висихання утворює безбарвну плівку, яка має високу паропроникність.

Оновлені та покращені продукти:

Ґрунтовка універсальна "Uni Grunt" PR2.

Інформаційна довідка: засіб призначений для підготовки всіх видів мінеральних поверхонь з високим водопоглинанням перед нанесенням шпаклівки, пофарбуванням, приклеюванням шпалер, облицюванням плиткою та виконанням інших робіт.

Рекомендується для вирівнювання водопоглинання та підвищення міцності зчеплення декоративних матеріалів з мінеральними поверхнями. Може використовуватись, як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. 

Ґрунтовка глибокого проникнення "DP Grunt" PR3.

Інформаційна довідка: продукт призначений для підвищення міцності всіх видів дрібнопористих, сипких мінеральних поверхонь з високим водопоглинанням, перед виконанням штукатурно-малярних робіт.

Продукт глибоко проникає і зміцнює поверхню, вирівнює водопоглинання основи та зменшує витрати наступних декоративно-захисних матеріалів. Після висихання утворює безбарвну плівку, яка не перешкоджає паропроникності. 

Антисептичний засіб "Bio Stop" (Для мінеральних поверхонь).

Інформаційна довідка: засіб призначений для мінеральних поверхонь, знезаражує та запобігає появі водоростей, грибків плісняви, синяви та інших біологічних уражень перед виконанням штукатурних та малярних робіт.

Завдяки спеціальному складу забезпечує довготривалу дію. Особливо рекомендується для використання у вологих приміщеннях (кухня, ванна, підвальні приміщення) та приміщеннях із поганою вентиляцією. Може використовуватись, як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Ґрунтовка протигрибкова "DPA Grunt" PR3 (Глибокого проникнення).

Інформаційна довідка: продукт призначена для підвищення міцності всіх видів дрібнопористих, сипких мінеральних поверхонь з високим водопоглинанням. Запобігає появі бактерій та грибків плісняви.

Застосовується для вирівнювання водопоглинання та підвищення міцності зчеплення декоративних матеріалів з мінеральними поверхнями.

Рекомендована для застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухня, ванна, підвальні приміщення) та приміщеннях із поганою вентиляцією. Може використовуватись, як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

 

Серія продуктів «PRIMER PRODUCTS», в оптимізованих різновидах фасувань, уже доступна для споживачів в мережі «Епіцентр» та «Нова лінія», в роздрібній мережі на всій території України, (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн на: www.budbox.com.ua.