«WEMACO» отримало сертифікат ISO 9001.

11.06.2020

Кожна сучасна українська компанія бажає стати кращою у сфері своєї діяльності, завоювати стійку довіру клієнтів і зайняти гідну позицію не тільки на вітчизняному, а й на міжнародному ринку. Саме тому, виробниче підприємство «WEMACO» групи компаній «BAYRIS» обрало шлях сертифікації підприємства на відповідність стандарту ISO 9001:2015 - Система Менеджменту Якості, у сфері розробки та виробництва фарб, лаків, клеїв, добавок для бетонів і будівельних розчинів, сухих будівельних сумішей та іншої продукції хімічної промисловості.

Успішно пройдений сертифікаційний аудит, доводить наміри та бажання команди ГК «БАЙРІС» у вдосконаленні роботи і продуктивності бізнесу, осучаснення процесного підходу і клієнто-орієнтованості.

Система управління якістю на підприємстві «ВЕМАКО» базується на принципах лідерства, постійного вдосконалення та розширення пакету продукції і чіткої орієнтації на споживача. Крім того, стандарт підтверджує відповідність продукції ТМ «BAYRIS» міжнародним вимогам, а також є доказом відповідності сучасним вимогам до виробництв рівня ЄС.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти