Нова рецептура та дизайн фарб «BAYRIS».

01.06.2020

Група компаній «BAYRIS» представляє повністю нову рецептуру фарб для інтер’єрних і фасадних робіт. Найкраща якість у новому дизайні – це місяці скоординованої роботи технічної команди виробничого підприємства «WEMACO» та відділу маркетингу ТОВ «ТВК Байріс». Результат – три повністю оновлені продукти ТМ «BAYRIS», з наступними характеристиками:

Фарба «Acryl Есо» – для інтер’єрів з низьким експлуатаційним навантаженням.

1. Ступінь блиску глибоко матовий (блиск ≤ 5);

2. Стійкість до мокрого стирання – 5 клас – втрата товщини покриття від 70 мкм після 40 циклів мокрого стирання.

Переваги: висока покривна здатність.

 

Фарба «Mattlatex» – для інтер’єрів з помірним експлуатаційним навантаженням.

1. Ступінь блиску глибоко матовий (блиск ≤ 5);

2. Стійкість до мокрого стирання – 3 клас – втрата товщини покриття від 20 та менше 70 мкм після 200 циклів мокрого стирання.

Переваги: стійка до вологого миття; містить добавку, яка перешкоджає розбризкуванню фарби при нанесенні.

 

Фарба «Faсade» – для фарбування фасадів, а також приміщень з високим експлуатаційним навантаженням.

1. Ступінь блиску матовий (блиск ≤ 10);

2. Товщина сухої плівки - середня – не менше 100 мкм;

3. Стійкість до мокрого стирання – 1 клас – втрата товщини покриття до 5 мкм після 200 циклів мокрого стирання.

Переваги: висока покривна здатність; стійка до миття; містить спеціальну добавку що перешкоджає появі водоростей, плісняви та грибків.

 

Продукція ТМ «BAYRIS» виготовляється з використанням полімерного в’яжучого європейського виробництва, в якості наповнювача використовується мармурова мука високої білизни. Діоксид титану від виробника з ЄС, дає можливість отримувати високу покривну здатність матеріалу (мокру і суху), забезпечуючи стабільність кольору готової продукції. Всі продукти проходять ретельну перевірку в сучасній лабораторії, відповідають державним санітарним нормам та діючим державним стандартам ДСТУ EN (підтверджені сертифікатами відповідності). Екологічні переваги виробництва та продуктів підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Автоматизовані процеси виробництва підтверджені міжнародним стандартом якості ISO 9001:2015.

Нові фарби ТМ «BAYRIS», у зручних видах фасувань, вже доступні для споживачів в роздрібній мережі на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн на www.budbox.com.ua.

«БАЙРІС» – Європейська якість, для Тебе!