Обережно – контрафакт!

21.08.2019

Шановні клієнти та партнери, протягом останніх декількох місяців почастішали випадки копіювання та нахабної підробки продукції ТМ «BAYRIS». Якщо раніше у торгових точках можна було зустріти так-звану «продукцію» і з схожим, а подекуди з повністю скопійованим дизайном, окрім логотипу «БАЙРІС» та реквізитів виробника, то тепер у роздрібній мережі по Україні з’явився контрафакт – пластифікатори з повністю ідентичними етикетками та зазначенням даних виробничого підприємства групи компаній «BAYRIS» – підприємства «WEMACO».

Проте у контрафакту деякі суттєві відмінності все-таки є:

1. Контрафакт розлито у білі (напівпрозорі) каністри, або у каністри інших кольорів.

2. На каністрах та банках підробках – чорні корки (чи іншого кольору).

3. Дата виготовлення та номер партії зазначено на паперових наклейках.

Оригінальні пластифікатори та добавки до бетонів і розчинів ТМ «BAYRIS» фасуються виключно у каністри та банки срібного (сріблястого) кольору, з срібними корками, а дата виготовлення та номер партії з середини 2018 року друкуються безпосередньо на тарі на автоматизованій лінії розливу продукції. В окремих випадках на продукції можуть бути наклейки з датою та номером партії (залишки товару у дистриб’юторів, профілактика виробничої лінії і т. п.), проте колір тари, виключно сріблястого кольору!

Команда групи компаній «BAYRIS» з повагою та вдячністю відноситься до споживачів продукції бренду, тому попереджуємо Вас, що використання підробок, чи дешевої продукції сумнівних виробників, може призвести до вкрай негативних та непередбачуваних наслідків, особливо при роботах з бетоном чи розчинами!

Перелік офіційних дистриб’юторів зазначено на сайті – www.bayris.ua, а онлайн, продукцію можна придбати у ексклюзивного представника, інтернет-крамниці – www.budbox.com.ua.

Довіряйте професіоналам. «BAYRIS» – європейська якість для Тебе!