Лак паркетний “PARQUET VARNISH”. Напівматовий

Bayris
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 0,75л; 2,5л; 5л
Витрата 80 - 85 мл/м² (на один шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Ступінь блиску напівмат
Спосіб нанесення пензель, валик
Час висихання 2-3 год (кожен шар)
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,75л - до 9 м² на один шар в залежності від основи та способу нанесення.
2,5 л — до 30 м² на один шар в залежності від основи та способу нанесення.
5 л — до 60 м² на один шар в залежності від основи та способу нанесення.
Опис та властивості

Лак акрил-поліуретановий напівматовий «Parquet Varnish» TM «Bayris» серії «PROM-DECOR» («Паркет Варніш» ТМ «Байріс») призначений для дерев'яних підлог, паркету, сходів всередині приміщень. Також може використовуватись для лакування різноманітних дерев’яних, дерево-похідних елементів та виробів (вікна, двері, меблі, перила, ДВП, МДФ, OSB і ін.). Створює міцне і тверде покриття, не жовтіє і не змінює колір деревини. Виділяє і підкреслює природну красу деревини. Запобігає її висиханню і розтріскуванню. Також рекомендується для поверхонь, раніше пофарбованих кольоровими водними лазурями.

Підготовка продукту та поверхні

Перед використанням лак ретельно перемішати. Основа повинна бути сухою і чистою, без пилу, жирів, воску і інших видів забруднень. Старі поверхні слід відшліфувати дрібнозернистим шліфувальним папером і обезпилити. Вологість деревини не повинна перевищувати 11%. Щілини та сліди механічних пошкоджень слід заповнити шпаклівкою для деревини. Сучки на свіжій деревині рекомендовано обробити засобом від виділення смоли. Щоб уникнути пожовтіння поверхні, свіжу деревину слід обробити ґрунтовкою для деревини.

Нанесення

Під час нанесення лак слід час від часу перемішувати. Роботи проводити при температурі поверхні та навколишнього середовища від +10°C до +25°C. Наносити за допомогою пензля або валика тонким рівномірним шаром вздовж волокон деревини. Наступний шар слід наносити після висихання попереднього шару, не раніше ніж через 3 години. Уникайте утворення розводів та потьоків. Рекомендовано міжшарове шліфування поверхні дрібнозернистим шліфувальним папером. Після нанесення кожного з шарів слід захищати поверхню від води та пилу до повного висихання нанесеного шару. Слід уникати протягів у приміщенні під час лакування та висихання лаку.

Увага!Увага! Рекомендовано зробити пробне нанесення на поверхню невеликої площі, щоб ознайомитись з властивостями лаку та технікою нанесення. Час висихання лаку та його кінцевий вигляд залежить від виду, сорту, якості, вологості деревини, та від умов середовища в якому проводяться роботи.

Увага!Кінцевий декоративний ефект залежить від ступеню шліфування, породи деревини та способу нанесення. Для лакування поверхні великої площі слід використовувати лак з однієї партії виробництва, або змішати між собою продукти з різних партій в одній ємності.

Упакування 0,75л; 2,5л; 5л
Кількість нанесень 2-3 шари
Час висихання 2-3 год (кожен шар)
Витрата 80 - 85 мл/м² (на один шар)
Ступінь блиску напівмат

Інші продукти