Лак для каменю "AQUASTONE"

Bayris
Дозування 100-125 мл/м2 на 1 шар в залежності від типу поверхні
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 2-3 год для кажного шару
Ступінь блиску шовковисто-глянцевий
Основа водна
Колерування водорозчинними пігментними пастами ручним або машинним способом
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,75л 100-125 мл/м2 на 1 шар
2,5л 100-125 мл/м2 на 1 шар
Опис та властивості

Лак для каменю "AQUASTONE" ТМ "Bayris" ("Аквастоун" ТМ "Байріс") захищає від УФ-випромінювання, руйнування, вивітрювання та створює ефект «мокрого каменю» на мінеральних поверхнях. Матеріал має відмінну адгезію до будь-якої основи та глибоке проникнення. Лак, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. В рідкому стані лак молочно-білого кольору. Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарт ДСТУ ISO 14024.

"Байріс" "Аквастоун" після висихання створює прозору, «дихаючу», атмосферостійку, еластичну плівку, здатну відштовхувати водне середови-ще. Лак характеризується стійкістю до дії миючих засобів, забруднень та плям. Запобігає утворенню висолів, плісняви, грибків, мхів. Лак підкреслює натуральну фактуру поверхні, підсилює та вирівнює колір, надає різно-кольорового блиску.

Рівень міграції ЛОС відповідає вимогам санітарного законодавства України згідно з МВ 8.8.2.4.-097-02 та Закону  України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707-XII від 16.10.1992.

Призначення

Лак для каменю «AQUASTONE» "Байріс" призначенний для декоративно-захисної фінішної обробки поверхонь у всіх типах будівель і споруд з природного та штучного каменю, які піддаються атмосферному та механічному впливу. Придатний для нанесення на дерев’яні, OSB, QSB, ДСП, ДВП та мінеральні поверхні (бетон, штукатурки, цеглу, плитку), а також на шпалери та склошпалери. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка поверхні

Основа, на яку наносять лак, потребує ретельної підготовки та повинна бути рівною, монолітною, візуально чистою, сухою, без пилу, старих покриттів та придатна до обробки. Раніше не фарбовані поглинаючі мінеральні основи рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «Байріс». Ґрунтувальний шар дозволяє знизити витрати лаку, зміцнити структуру та вирівнює вбираючу здатність основи.

Нанесення

Перед нанесенням, а також під час роботи, лак ретельно перемішувати до однорідної консистенції. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +12 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 70 %. При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5 %. Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервними рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два-три шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години. Допускається усунення шорсткості дрібнозернистим наждаковим папером, після повного висихання нанесеного шару. Відразу після завершення лакування робочий інструмент промити водою. Колерується водорозчинними пігментними пастами ручним або машинним способом. Час висихання - 2-3 години для кожного шару при температурі повітря (20±2) °С та відносній вологості повітря не вище 65 %. Кінцевої зносостійкості покриття набуває через місяць. Витрата - (8-10) м2/л на один шар в залежності від типу поверхні , технології нанесення та застосованого малярського інструменту.

Дозування 100-125 мл/м2 на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Основа водна
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Упакування 0,75л; 2,5л
Ступінь блиску шовковисто-глянцевий

Інші продукти