Клей ПВА "Універсальний Super"

Клей ПВА "Універсальний Super"
Знято з виробництва
Bayris
Витрата 140-200 г/м2
Час висихання 5-6 годин для тканини та шкіри; 24 год для деревини
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1кг 140-200 г/м2
3кг 140-200 г/м2
5кг 140-200 г/м2
10кг 140-200 г/м2
Призначення

Клей ПВА "Універсальний Super" ТМ "Bayris" ("Універсальний Супер" ТМ "Байріс") призначений для швидкого склеювання в будь-яких комбінаціях виробів з деревини, паперу, картону, шкіри, тканини, які піддаються випадковому впливу високої вологості у внутрішніх приміщеннях із зростанням вологості деревини до 18 %. Ефективний для приклеювання паперу, тканини на дерев’яні, скляні, металеві поверхні. Придатний в якості компоненту рецептур в шпаклівки, ґрунтовки, бетонні суміші на водній основі, матові та глянцеві водоемульсійні фарби та ін. по гіпсових, гіпсокартонних поверхнях, штукатурках, ДСП та дерев’яних плитах. Придатний для приміщень, призначених для дітей.

Характеристики

Готовий до застосування матеріал. Після висихання дає мінімальну усадку та утворює еластичний, прозорий, високоміцний клейовий шов з високою світлостійкістю. Витримує температуру від -30 °С до +80 °С. При введенні в будівельні суміші підвищує їх пластичність і адгезію під час нанесення, а після висихання додає міцності і еластичності. Не перешкоджає проникненню пари. В рідкому стані - це в’язка рідина молочно-білого або злегка жовтуватого кольору без грудок і сторонніх включень. Допускається поверхнева плівка.

Склад
Полівінілацетатна дисперсія та функціональні добавки.

Умови зберігання
Зберігати і транспортувати в оригінальній герметичній тарі при температурі від +5 °С до +30 °С. Застереження! ПВА дисперсія, що піддалася впливу низьких температур, для роботи не придатна.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути візуально чистою, знежиреною, сухою, рівною, без пилу та придатна до обробки. Деревину підсушити до нормальної вологості (8-10) % та акліматизувати. Лаковані поверхні обробити наждаковим папером.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи, дисперсії та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +20 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 70 %. Перед застосуванням ретельно перемішати. При додаванні в будівельні суміші та лакофарбові матеріали, клей вводити з водою замішування. Наносити тонким шаром на одну із поверхонь, що склеюється, клейовим валиком або приладдям для нанесення клею. Після з'єднання з іншою поверхнею необхідно притиснути частини, що склеюються. Відразу інструмент промити мильним розчином, а потім водою.

Час висихання
4 хвилини для паперу та картону. Близько (5-6) годин для тканини, шкіри; впродовж 24 годин для деревини при температурі 20°С та відносній вологості повітря 70 %. Процес остаточного злипання утворюється впродовж наступних 48 годин.

Витрата
(140,0-200,0) г/м2 в залежності від методу нанесення та матеріалу, що склеюється.

Витрата 140-200 г/м2
Упакування 1кг, 3кг, 5кг, 10кг
Час висихання 5-6 год для тканини, шкіри; 24 год для деревини

Інші продукти