"IMPREGNAT" для деревини (міцний та довговічний)

"IMPREGNAT" для деревини (міцний та довговічний)
Новий продукт
Bayris
Упакування10 л
Гама 12 готових кольорів
Вихід з 1 л до 12 м²/л при одноразовому нанесенні
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Час висихання 1-2 год для кожного шару
Основа водна
Миття інструменту чистою водою
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
10л — до 120 м² до 12 м²/л на один шар
Колір
Опис та властивості

"IMPREGNAT" для деревини TM "Bayris" ("ІМПРЕГНАТ" ТМ "Байріс"), це міцний та довговічний засіб, що призначений для захисту та декорування деревини. Продукт можна використовувати всередині приміщень (усі кольорові варіанти) і назовні (усі кольори, крім безбарвного), для всіх видів деревини. "IMPREGNAT" TM "Bayris" відмінно підходить для оздоблення: парканів, софітів, альтанок, господарських будівель, дерев'яних будинків, фасадів, «вагонки». Завдяки вмісту воску, просочена поверхня не вбирає воду, а високоякісні пігменти захищають деревину від УФ-променів. "ІМПРЕГНАТ" для деревини ТМ "Байріс" є водо-розчинним і негорючим продуктом. 

Підготовка поверхні та продукту

Поверхня повинна бути чистою, сухою (вологість <15%), очищеною від пилу. Старе покриття лаків і фарб необхідно видалити. Рекомендується захистити поверхню від розвитку грибків і плісняви ​засобом "AQUAGRUNT" TM "Bayris", після його висихання нанести "ІМПРЕГНАТ" для деревини ТМ "Байріс". Це особливо важливо у випадку вологої або старої деревини. Смоляні покриття слід очистити універсальним розчинником.

Перед використанням засіб необхідно ретельно перемішати. Продукт готовий до використання, не розбавляти! Продукт може мати напіврідку желеподібну консистенцію. Це його природна особливість і не означає втрати властивостей.

Спосіб застосування

Наносити пензликом або валиком. Рекомендується наносити 2 шари (з невеликим інтервалом). Фарбування проводити при температурі > 7°C. Час висихання на дотик становить 1-2 год., нанесення наступних шарів через 1-2 год., повне висихання 12-24 год. 

Після використання інструмент промити мильним розчином.

Увага! Колір рідкого продукту відрізняється від кольору після висихання. Перед фарбуванням великих площ рекомендовано перевірити обраний колір на невеликому взірці. Колір продукту, вказаний на кольоровому стікері упакування, слід розглядати лише як орієнтовний.

Витрата

Витрата продукту залежить від типу основи - від 8 м²/л для шорстких і вбираючих поверхонь, до 12 м²/л для гладких поверхонь з низькою вбираючою здатністю.

Заходи безпеки та утилізація

"ІМПРЕГНАТ" для деревини ТМ "Байріс" оброблений біоцидним препаратом. Містить C(M)IT/MIT (3:1). Містить реакційну масу 5-хлор-2-метил-2Н-ізотіазол-3-ону та 2-метил-2Н-ізотіазол-3-ону (3:1) і 1,2-бензізотіазол 3(2Н)-ону. Може викликати алергічну реакцію.

Увага! При розпилюванні можуть утворюватися небезпечні для вдихання краплі. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006.

Тару та рідкі залишки  матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Вміст ЛОС

Вміст ЛОС у продукті "IMPREGNAT" для деревини TM "Bayris" - 130 г/л (Cat A/e/FW).

Упакування 10 л
Вихід з 1 л до 12 м²/л на 1 шар
Гама 12 кольорів
Час висихання 1-2 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Основа водна

Інші продукти