Ґрунтовка глибокого проникнення "Протигрибкова"

Ґрунтовка глибокого проникнення "Протигрибкова"
Знято з виробництва
Bayris
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Витрата 100-200 мл/м2 на 1 шар
Колір після висихання покриття прозоре
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат Cертифікат відповідності
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Заміна продукту (покращена версія)

Ґрунтовка протигрибкова "DPA Grunt" PR3 (Глибокого проникнення).

Наявні упакування і розхід
100-200 мл/м2 на 1 шар
100-200 мл/м2 на 1 шар
10л 100-200 мл/м2 на 1 шар
Призначення

Ґрунтовка "Протигрибкова" ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") призначена для глибокого проникнення і ґрунтування мінеральних основ перед нанесенням ізоляційних, оздоблювальних та захисних покриттів стін, стель, підлог та покрівель. Наноситься для ущільнення та додаткового посилення сильно поглинаючих, пористих, неміцних робочих поверхонь (ніздрюватого та легкого бетону, гігроскопічної штукатурки, основи під паркет та ін.). Застосовується для підвищення водонепроникності основи (цегли, штукатурки, бетону, шиферу, черепиці), а також підсилення зчеплення основи з наступним покриттям (штукатурки, шпаклівки, шпалерного клею, основи під паркет, фарби та ін.). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Характеристики

Ґрунтовка глибокого проникнення "Протигрибкова" "Байріс" проникає в мікропори матеріалу основи на достатню глибину, скріплює робочу поверхню, зменшує та вирівнює поглинаючу здатність, знижує ймовірність утворення тріщин та висолів. Перешкоджає утворенню мохів, грибків, лишайників і ураженню мікроорганізмами. Після висихання утворює водовідштовхуючу плівку, що володіє високими адгезійними властивостями та не перешкоджає газообміну. Підвищує довговічність та захисні властивості системи покриття до механічних та атмосферних впливів. В рідкому стані ґрунтовка молочно-білого кольору.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних покриттів та придатна до обробки.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Наносити за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години. Інструмент необхідно відразу промити водою. Подальші оздоблювальні роботи проводити через 24 години після закінчення ґрунтування.

Упакування 1л; 5л; 10л
Дозування 100-200 мл/м2 на 1 шар
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Колір після висихання покриття прозоре

Інші продукти