Структурна штукатурка Баранець М2 (Силіконова)

Bayris
Час висихання 24 год, повне висихання через 2-3 дні
Дозування 2,8 кг/м2 при рівній поверхні
Колорування Підлягає машинному колоруванню по каталогах Spirit, NCS, RAL, Monicolor.
Сертифікат Еко сертифікат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
25 кг Для зернистості 2 мм становить 2,8 кг/м2 при рівній поверхні. Точна витрата визначається при пробному відпрацюванні технології на маленькій або малопомітній частині стіни
Призначення

Силіконова штукатурка ТМ "Bayris" (структура "Баранець", фракція М 2), призначена для оштукатурення як нових, так і старих, мінеральних і бетонних поверхонь будь-якого типу, включаючи вапняні і силікатні, з метою їх збереження та захисту. Рекомендована як фінішне покриття в місцях з проблемною атмосферою (високий рівень опадів, агресивна хімія промислових викидів, запорошеність доріг, морські узбережжя), а також як системний матеріал, що захищає теплоізоляційні плити з мінеральної вати.

Характеристики

Готовий матеріал пастоподібний, білого кольору, без запаху, що поєднує в собі найкращі властивості. Дозволяє отримати дуже еластичне покриття армоване мікроволокнами, що виключає появу мікротріщин при сильних морозах та забезпечує цілісність навіть на великих площах. Для матеріалу характерний високий ступінь зчеплення з поверхнею, водостійкість, проникність вуглекислого газу і особлива стійкість до цвілі і грибів. Це найбільш міцний та довговічний матеріал з усіх існуючих. Не піддається дії атмосферних впливів та агресивного УФ-випромінювання. Структура покриття здатна до самоочищення та добре зберігає тепло. Матеріал колорується в масі, володіє хорошою покривною здатністю та легко наноситься на основу. Штукатурка придатна для перефарбування.

Склад
Водна дисперсія акрилового сополімеру, комбінація силіконових емульсій, грубозернистий мінеральний наповнювач, армувальні мікроволокна та спеціальні допоміжні речовини. Не містить органічних розчинників. Розчинником є вода.

Час висихання
24 години при температурі повітря (20±2) °С та відносній вологості повітря не вище 65 %. Повне висихання і перефарбування через 2-3 дні.

Витрати
Для зернистості 2 мм становить 2,8 кг/м2 при рівній поверхні. Точна витрата визначається при пробному відпрацюванні технології на маленькій або малопомітній частині стіни.

Колорування
Підлягає машинному колоруванню згідно з каталогами Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D. Не використовувати штукатурки з різними номерами партій на одній стіні. База під колорування вказана на кришці упакування.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути заздалегідь підготовленою, рівною, достатньо міцною, без відшарувань, слідів біологічного обростання та обов’яково проґрунтованою. Відносна вологість основи не повинна перевищувати 10 %. Цементні штукатурки повинні бути витримані впродовж не менше 14 діб, шпакльовані поверхні впродовж не менше 3 діб, поверхні систем утеплення впродовж не менше 7 діб. Обов’язкове ґрунтування проводити адгезійною силіконовою ґрунтовкою «Кварц-ґрунт» з кварцевим наповнювачем «BAYRIS». Тонування проводиться в колір вибраного фінішного покриття. Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення «BAYRIS». Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» «BAYRIS».

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %. Перед нанесенням ретельно перемішати, не збиваючи. При необхідності матеріал можна розвести водою, але не більше ніж на 2 %. Наносити рівномірно, без пропусків і напливів на товщину зерна за допомогою шпателя. Для цього суміш розтягнути по поверхні як шпаклівку до появи невеликих подряпин і пазів. Одразу, або впродовж наступних 10 хв., круговими рухами сформувати в усьому м’якому мокрому шарі шукану фактуру за допомогою пластикової терки.

Застереження!

Очищувати робочий інструмент при оштукатуренні тільки ганчірками. Відра з матеріалом тримати закритими. Під час роботи матеріал потрібно періодично перемішувати. Великі стіни краще штукатурити зусиллям двох людей. Один наносить матеріал, а інший, що йде слідом, формує фактуру. Відразу інструмент промити водою. В процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру, морозу до повного твердіння матеріалу.

Для оштукатурення виду «БАРАНЕЦЬ» як нових, так і старих, мінеральних і бетонних поверхонь будь-якого типу, включаючи вапняні і силікатні, з метою їх збереження та захисту.

Упакування 25кг
Час висихання 24 год, повне висихання через 2-3 дні
Дозування 2,8 кг/м2 при рівній поверхні
Колорування Підлягає машинному колоруванню згідно з каталогами Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D.

Інші продукти