Поліпропіленова мікрофібра “Fiber-Plus”

Bayris
Упакування 0,3 кг, 0,6 кг, 0,9 кг, 15 кг
Дозування 0,6 – 2,4 кг/м³ (в залежності від виду розчину)
ДОВЖИНА ВОЛОКНА 12 мм
Колір прозоро-білий, молочний
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,3 кг від 0,3 кг/м³ - сухі суміші
0,6 кг від 0,6 кг/м³ - стяжки
0,9 кг від 0,9 кг/м³ - бетон та підлоги
15 кг від 1,8 кг/м³ - гідротехнічні споруди
Опис та властивості

Поліпропіленова мікрофібра «FIBER-PLUS» TM «BAYRIS» («Файбер-Плюс» TM «Байріс») – інноваційний полімерний продукт, з наступними перевагами: близько 250 000 000 волокон в 1 кг; підвищує показники морозостійкості і водонепроникності бетону; показники міцності на розтягнення та ударну міцність бетону; мінімізує усадку та запобігає утворенню тріщин. Мікрофібра «Файбер-Плюс» TM «Байріс» це – волокна армуючі поліпропіленові призначені для покращення фізико-механічних та експлуатаційних характеристик залізобетонних конструкцій та будівельних розчинів. Продукт не шкодить будівельній техніці та інвентарю і сумісний з усіма добавками для бетонів та розчинів (пластифікаторами) TM «BAYRIS».

Поліпропіленові волокна «FIBER-PLUS» (мікрофібра) використовують при виготовленні всіх видів та марок бетону в житловому та промисловому виробництвах. Може застосовуватись при виробництві тротуарної плитки (бруківки), відмостки, бетонних плит, а також пінобетону. Ідеально підходить для застосування в системах типу «тепла підлога». Фібра поліпропіленова може використовуватись у штукатурних розчинах (водостійких), стяжках (цементно-піщані), а також при монолітній заливці стін.

Підготовка продукту та використання

Підготовка продукту: за умов зберігання/транспортування при від’ємних температурах, перед використанням продукту, необхідно забезпечити температуру від +5° С, протягом не менш ніж 12 годин.

Дозування: дозування фібри «FIBER-PLUS» TM «BAYRIS» не вимагає спеціалізованого обладнання та інструменту. Мікрофібру рекомендовано вводити на початковому етапі перемішування. Для кращого ефекту мікрофібру можна додати у воду.

Змішування: мікрофібра «Файбер-Плюс» TM «BAYRIS», може перемішуватись будь-яким способом, як ручним, так і механізованими пристроями (гравітаційного або примусового типу). Мікрофібру необхідно ретельно перемішувати до рівномірного розподілу волокон у масі. Орієнтовний час змішування при рекомендованій витраті: до 7 хв. (при ручному способі), до 3 хв. (при механізованому способі), до рівномірного розподілу, при доданні в готові бетонні суміші чи розчини.

Характеристики: довжина волокна (мм) – 12. Діаметр одиничного волокна (мкм) – 20. Хімічна стійкість до кислот, лугів, розчинників – повна (до всіх). Модуль пружності (H/мм², не менше) – 3500. Міцність на розрив (Н/мм², не менше) – 400. Температура плавлення (°С) – 160. Колір – прозоро-білий, молочний.

Витрата: 0,6 – 0,9 кг/м³: стяжки цементно-піщані, бетонні доріжки, відмостки, будівельні розчини, штукатурка, пінобетон, полістиролбетон, декоративні вироби з гіпсу та бетону (відливні);

0,9 – 1,8 кг/м³: система «тепла підлога», паркувальні зони, зовнішні майданчики, дороги (невелике навантаження);

1,8 – 2,4 кг/м³: гідротехнічні споруди.

УВАГА!

Заходи безпеки: дотримуватись загальних правил безпеки та гігієни, рекомендовано використання індивідуальних засобів захисту органів дихання.

Упакування 0,3 кг, 0,6 кг, 0,9 кг, 15 кг
Дозування 0,6 – 2,4 кг/м³ (в залежності від виду розчину)
Довжина волокна 12 мм
Колір прозоро-білий, молочний

Інші продукти