Пластифікатор для систем утеплення (Протиморозний)

Пластифікатор для систем утеплення (Протиморозний)
Новий продукт
Bayris
Дозування 500 мл на 25 кг суміші
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від 0 °С до -8 °С
Прискорює терміни схоплення
Функціязнижує водопотребу розчину клею
Збільшуєміцність клейової суміші
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,5 л на 25 кг клейової суміші
0,5 л на 25 кг клейової суміші
10л 0,5 л на 25 кг клейової суміші
Призначення

Пластифікатор для систем утеплення ТМ Байріс (ТМ Bayris) - це спеціальна протиморозна добавка, що застосовується для модифікації властивостей сухих будівельних сумішей та дає можливість виконувати утеплення фасаду будинків пінопластом, екструдованим пінополістиролом та мінеральною ватою в осінньо-весняний період та час можливого зниження температури, наприклад у ночі. Пластифікатор підходить для будь-яких клейових сумішей (на цементній основі) для кріплення елементів систем теплоізоляції, та не впливає на їх кінцеві характеристики.

Характеристики

Протиморозний пластифікатор для систем утеплення ТМ Байріс (ТМ Bayris) зберігає властивості нанесених клейових сумішей при перепадах температури від 0°С до -8°С, пришвидшує терміни схоплення клейової суміші та знижує температуру кристалізації води. Дає можливість отримати мінімально-необхідну ранню міцність та підвищує кінцеву міцність готового покриття, а також підвищує їх щільність та водонепроникність. Використання даної добавки зменшує водопотребу при приготуванні клею до 30%, збільшує рухомість та покращує його зручність у роботі.

Виконання робіт

Перед використанням протиморозну добавку для систем утеплення слід ретельно перемішати.

Пластифікатор для систем утеплення слід вводити до клейової суміші безпосередньо з водою замісу. Кількість води замісу зменшити на 20-30%, точну кількість води визначити експериментально. Для цього до клейової суміші ввести половину рекомендованої кількості води разом із пластифікатором (дотримуючись витрат), іншу половину води вводити до моменту отримання необхідної для зручної роботи рухомості клею.

Увага! Мінімальна температура клейової суміші повинна бути +5°С. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища в межах від 0°С до +25°С та відносній вологості вище 50%!

Гарантії виробника: виробник гарантує відповідність пластифікатора заявленим технічним характеристикам, та не несе відповідальності за використання матеріалу в цілях та умовах, не передбачених цією інструкцією. Інструкція має рекомендаційний характер і не замінює професійної підготовки виконавця.

Застереження!

Забороняється введення добавки в сухі компоненти. 

Важливо! При використанні даної добавки, особливо в умовах низької температури, окрім даної інструкції слід дотримуватися чинних нормативних документів по улаштуванні систем теплоізоляції, зокрема не проводити роботи по утепленню нижче 0°С. Після виконання робіт допускається зниження температури до - 8°С! 

Витрати

0,5 л на 25 кг клейової суміші.

Заходи безпеки

Уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання промити водою. За потреби звернутися до лікаря. 

Утилізація

Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати на майданчик збору будівельного сміття чи в пересувний пункт збору шкідливих відходів. Заборонено викидати будівельні відходи в загальні контейнери для сміття. 

Протиморозна добавка для систем утеплення, що застосовується для модифікації властивостей сухих будівельних сумішей при низьких та мінусових температурах від -0 °С до -8 °С.

Упакування 1л; 5л; 10л
Дозування 500 мл на 25 кг суміші
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при t повітря від 0 °С до -8 °С
Особливостізнижує водопотребу
Прискорюєтермін схоплення суміші

Інші продукти