Нова сучасна лінія розливу будівельної хімії.

15.04.2018

У квітні 2018 року група компаній Байріс запустила нову сучасну лінію розливу будівельної хімії. Комп’ютерна настройка орієнтації і подачі тари, перевірка рівня наповненості оптичними датчиками, а також поклейка етикеток та інші технологічні процеси проходять тепер значно швидше та ефективніше.

Вся продукція виготовляється із високоякісної європейської сировини. Автоматизація виробничого процесу дозволяє виготовляти до 700 тонн готової продукції в місяць. Байріс – європейська якість для тебе!

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти