Емаль «ХАММЕР 3Д ЕФЕКТ» від BAYRIS.

06.09.2022

Команда ГК «BAYRIS» представляє довгоочікувану новинку 2022 року – антикорозійну емаль 3в1 з молотковим ефектом «HAMMER 3D EFFEKT» та спеціалізований розріджувач «LÖSUNGSMITTEL PRO». Продукти розроблялись і тестувались у Німеччині, та виготовляються з сировини найвищої якості від топових постачальників з ЄС.  

BAYRIS «ХАММЕР 3Д ЕФЕКТ» – це професійна антикорозійна емаль 3в1 з молотковим ефектом, що може наноситись безпосередньо на іржу (товщиною до 100 мікрон). Емаль застосовується для отримання самостійних декоративно-захисних покриттів на різних металевих поверхнях. Використовується для фарбування: металоконструкцій, промислового обладнання (деталей приладів і механізмів), виробів художньої ковки, воріт, огорож, захисних решіток, перил, флагштоків, садового інвентарю, металевих меблів (шафи, стелажі, сейфи), а також будь-яких інших металевих виробів і конструкцій. BAYRIS «HAMMER 3D EFFEKT» – швидко висихає, завдяки чому кілька шарів емалі можна нанести протягом одного дня. Створює декоративний ефект «ручного молоткового карбування» та приховує дрібні нерівності металу. Покриття є блискучим та довговічним. Емаль практично непомітна в місцях підфарбовування, що дозволяє легко усунути дрібні пошкодження покриття, які виникають в процесі експлуатації. Має відмінну адгезію до необроблених металевих поверхонь. Може наноситись без попереднього ґрунтування. Продукт надзвичайно стійкий до атмосферних впливів, з відмінною водостійкістю. Захищає поверхню від корозії.


BAYRIS «LÖSUNGSMITTEL PRO» – спеціалізований розріджувач, зі збалансованим складом призначений для розведення фарби з молотковим ефектом «HAMMER 3D EFFEKT» TM BAYRIS. BAYRIS «LÖSUNGSMITTEL PRO» – знижує ризик виникнення небажаних дефектів лакофарбового покриття, містить спеціальні компоненти для формування малюнку та плівки. Розріджувач слід використовувати для підготовки необхідної консистенції фарби відповідно до способу подальшого нанесення, розпилювачем, пензлем тощо. Може використовуватися для знежирення поверхонь та очищення інструменту після проведення фарбувальних робіт.


Продукти «ХАММЕР 3Д ЕФЕКТ» ТМ БАЙРІС та «ЛЬОЗУНГСМІТТЕЛЬ ПРО» ТМ БАЙРІС в оптимальних різновидах фасувань (емаль: 0,75 л та 2,5 л; розріджувач: 0,75 л), уже доступні для споживачів в роздрібній мережі на всій території України, (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн на сайті: www.budbox.com.ua.