Система фарбування дахів ТМ "БАЙРІС"

07.07.2021

Команда ГК «BAYRIS», представляє довгоочікувану новинку – Систему фарбування дахів серії «PROFESSIONAL EDITION».

Пропонуємо Вашій увазі, 3 продукти для фарбування даху на професійному рівні.

1. Професійна фарба для дахів "Profi Roof Paint" від ТМ BAYRIS – призначена для декоративно-захисного фарбування дахів з оцинкованого металу, черепиці та шиферу*. Можна застосовувати для фарбування водостічних труб, ринв та жолобів. Продукт підходить для фарбування фасадів, огорож, цоколів, цегляних та кам’яних кладок, фібро- та азбестоцементних виробів, попередньо ґрунтованого чорного металу та природного каменю.

Екологічні переваги фарби для дахів "Profi Roof Paint" підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Переваги фарби:

1. Підвищений вміст високоякісного полімеру від виробника з ЄС (Німеччина) – забезпечує довговічність покриття. До прикладу, в універсальних гумових фарбах середнього цінового сегменту, які дуже часто використовують для фарбування дахів, міститься пластифікатор, який з часом випаровується і фарба втрачає свою еластичність. У фарбі для дахів "Profi Roof Paint" підвищений вміст спеціалізованого полімеру, без додавання пластифікуючих добавок, тому вона матиме довший термін експлуатації.
2.  Висока покрівельна здатність при низькій витраті фарби.
3.  *При додаванні добавки Roof Paint Additive – фарба має високу паропроникність, що дає можливість наносити її на сильно поглинаючі вологу поверхні, наприклад шифер.
4. Містить спеціальний антикорозійний компонент, що запобігає появі миттєвої корозії на металевих поверхнях.
5. Містить воскову добавку, що забезпечує ранню водостійкість фарби.
6. Містить спеціальний компонент, що дає змогу рівномірно наносити фарбу на нерівномірні, слабо поглинаючі поверхні, наприклад гладкий бетон, оцинковку.
7. Підібрана реологія фарби для зручності нанесення методом розпилення.
8. Збільшений відкритий час роботи з фарбою, нею можна працювати довше, без підсихань.
9. Містить спеціальні світлостійкі пігменти.

2. "Roof Paint Additive" від ТМ BAYRIS – це спеціальна добавка для модифікації властивостей професійної фарби для дахів «Profi Roof Paint» TM BAYRIS. В результаті застосування добавки фарбу можна наносити для декоративно-захисного фарбування дахів із фібро- та азбестоцементу (шиферу). Забезпечує високу адгезію фарби до шиферу. Добавка готова до застосування, без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин, дозволяє підвищити паропроникність та продовжує термін експлуатації покриття (шифер, черепиця, фібро- та азбестоцементні вироби).

Модифікуюча добавка для фарби "Roof Paint Additive", також може застосовуватися як добавка для фасадних фарб та штукатурок для підвищення паропроникності фінішного покриття.

3. Професійний миючий засіб для дахів "Profi Roof Cleaner" CONCENTRAT 1:5 від ТМ BAYRIS – це засіб для зовнішніх робіт, що використовується для миття та очищення металевих дахів від бруду та жиру перед фарбуванням професійною фарбою для дахів «Profi Roof Paint» TM BAYRIS. Засіб – ефективно очищує та знежирює оцинковані поверхні. Допускається використання на раніше пофарбованих поверхнях. Ефективність очищення залежить від типу поверхні та ступеню забруднення. 

Продукція придатна для побутового, професійного і промислового використання.

Серія продуктів «PROFESSIONAL EDITION», в оптимальних різновидах фасувань, уже доступна для споживачів в роздрібній мережі на всій території України, (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн на сайті: www.budbox.com.ua.