Очікувані новинки від «BAYRIS»!

08.05.2020

Мікрофібра «FIBER-PLUS» і «SUPER Пластифікатор», від TM «BAYRIS», одного з лідерів у виробництві будівельної хімії TM «BAYRIS» – уже на ринку України. Універсальний «SUPER Пластифікатор», це добавка з оновленими характеристиками, призначена для покращення пластичності бетонних сумішей зі значним зменшенням вмісту води у замісі (водо-редукуюча функція 15%).

«FIBER-PLUS» – це будівельні волокна зі 100% первинного поліпропілену, призначені для дисперсного армування і поліпшення фізико-механічних і експлуатаційних характеристик залізобетонних конструкцій і будівельних розчинів.

Незмінно висока якість продукції, сертифікати відповідності та санітарно-гігієнічні висновки свідчать про високу кваліфікацію команди групи компаній «BAYRIS», яка кожен день працює для задоволення Ваших найвибагливіших потреб.

Шукайте "Super Пластифікатор. Для бетонів и стяжок", та Поліпропіленову мікрофібру "Fiber-Plus" у роздрібній мережі на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій), або купуйте онлайн на www.budbox.com.ua.

«БАЙРІС» – Європейська якість, для Тебе!