Клей ПВА "Водостійкий D3"

Клей ПВА "Водостійкий D3"
Знято з виробництва
Bayris
Витрата 140-200 г/м2
Час висихання 5-6 годин для тканини та шкіри; 24 год для деревини
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1кг 140-200 г/м2
3кг 140-200 г/м2
5кг 140-200 г/м2
10кг 140-200 г/м2
Призначення

Клей ПВА "Водостійкий D3" ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") призначений для склеювання в професійній сфері матеріалів на паперовій основі, тканини, шкіри, фарфору, м’яких та твердих порід деревини. Придатний у роботі з меблями та меблевими щитами, для внутрішнього оздоблення та при обшивці, а також для дерев’яних дверей, вікон, сходів. У випадках, коли є підвищені вимоги до міцності клейового з’єднання. Продукція може піддаватись короткочасному впливу проточної води або конденсату і/або повітря з високою вологістю у внутрішніх приміщеннях, а також використовуватись ззовні приміщень при забезпеченні захисту від прямих атмосферних впливів. Ефективний для склеювання бджолиних вуликів, для закріплення дзеркал та плитки. Придатний для приміщень, призначених для дітей.

Характеристики

Готовий до застосування матеріал. Володіє максимальною силою схоплення. Вологостійкий та водонепроникний. Дає мінімальну усадку при висиханні, заповнюючи пустоти і тріщини. Термостійкий і морозостійкий. Витримує температуру від -30 °С до +80 °С. Після висихання утворює еластичний, прозорий, високоміцний клейовий шов з високою світлостійкістю. В рідкому стані - це в’язка рідина молочно-білого або злегка жовтуватого кольору без грудок і сторонніх включень. Допускається поверхнева плівка.

Склад
Полівінілацетатна дисперсія та функціональні добавки.

Умови зберігання
Зберігати і транспортувати в оригінальній герметичній тарі від +5 °С до +25 °С Застереження! ПВА дисперсія, що піддалася впливу низьких температур, для роботи не придатна.

Підготовка поверхні
Деревину підсушити до нормальної вологості (8-10) % та акліматизувати. Основа повинна бути візуально чистою, знежиреною, сухою, без пилу та придатна до обробки. Лаковані поверхні обробити наждачним папером.

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи, дисперсії та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +20 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 70 %. Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити тонким шаром наодну із поверхонь, що склеюється, за допомогою зубчатого шпателя, клейового валика або приладдя для нанесення клею. Після з'єднання з іншою поверхнею необхідно притиснути частини, що склеюються. Підвищена водостійкість утворюється впродовж не менше 7 діб. Відразу інструмент промити мильним розчином, а потім водою.

Час висихання
Близько (5-6) годин для тканини, шкіри; впродовж 24 годин для деревини при температурі 20°С та відносній вологості повітря від 50 % до 70 %.

Витрата
(150,0-200,0) г/м2 в залежності від методу нанесення та матеріалу, що склеюється.

Витрата 140-200 г/м2
Упакування 1кг, 3кг, 5кг, 10кг
Час висихання 5-6 год для тканини, шкіри; 24 год для деревини

Інші продукти