Ґрунтовка "Бетон-Контакт"

Bayris
Дозування 200-300 г/м² на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Час висихання 4-6 год
Наповнювач мармуровий
Колір після висихання покриття прозоре з незначним рожевим відтінком
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
2,5 кг - 8,0 м² (0,2-0,3) кг/м² на один шар в залежності від стану поверхні.
6,2 кг - 20 м² (0,2-0,3) кг/м² на один шар в залежності від стану поверхні.
13 кг - 43 м² (0,2-0,3) кг/м² на один шар в залежності від стану поверхні.
Призначення

Ґрунтовка «Бетон-контакт» ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") призначена для попереднього ґрунтування та зміцнення підготовлених мінеральних основ перед нанесенням штукатурок, шпаклівок, клеїв для плитки, наливної підлоги та фарб. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. «Бетон-контакт» "Байріс" наноситься на підстави з монолітного бетону, ліпного декору, ДВП, цегли, на цементно-вапняні, цементно-піщані штукатурки, гіпсові поверхні, металеві закладні частини перед нанесенням на них гіпсових і цементних штукатурок, на підлоги з мармурової крихти, а також по глазурованим поверхням керамічних плиток та склу.

Характеристики

Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Продукт «Бетон-контакт», не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин.Ґрунтовка створює на гладких, щільних, слабо всмоктуючих поверхнях основи шорсткий шар з твердими частинками, що забезпечує підвищену адгезію наступних шарів оздоблення до основи. Матеріал відмінно зчіплюється тільки з верхнім шаром основи, тому потрібно наносити виключно на надійні та міцні поверхні. Одержане покриття підвищує вологонепроникність основи та не перешкоджає газообміну. Підвищує довговічність та захисні властивості системи покриття до механічних та атмосферних впливів. В рідкому стані ґрунтовка з рожевим відтінком. Одержане покриття безбарвне.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, міцною, без ознак руйнування, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань та придатна до обробки.

Нанесення

Роботи слід проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. Не розчиняти водою. Перед нанесенням ґрунтовку ретельно перемішати до однорідної консистенції тихохідним пристроєм. Наносити за допомогою валика, щітки або механічним способом. Відразу інструмент промити водою. Подальші оздоблювальні роботи проводити через 24 години після завершення ґрунтування, за умови, що одержане покриття стійке до подряпин. Застереження! В процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру до повного висихання матеріалу.

Упакування 2,5кг; 6,2кг; 13кг
Дозування 200-300 г/м² на 1 шар
Час висихання 4-6 год
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Наповнювач мармуровий
Колір після висихання прозорий з незначним рожевим відтінком

Інші продукти