Структурна фасадна фарба «BAYRIS»!

04.06.2020

Чергова новинка у фасадному пакеті продуктів ТМ «Bayris» – фарба фасадна структурна «Structure» TM «Bayris». Даний продукт ідеально підходить для створення тонкошарових декоративних ефектів на різних поверхнях. Структурна фарба ТМ «Байріс» використовується для декоративно – захисного оздоблення фасадів та інтер’єрів будинків, а також для приміщень, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Фарбу наносять на підготовлені основи із цементу, гіпсу, гіпсокартону, бетону, на цементно-вапняні, полімерні, полімер – цементні штукатурки та для оновлення вже існуючих лакофарбових покриттів. Фарба зручно наноситься, добре вкриває поверхню та приховує дрібні недоліки поверхні. Одержане покриття біле, рельєфне, середньозернисте (розмір частинок S2 - менше 300 мкм), товщина сухої плівки Е3 – не менше 100 мкм), стійке до багаторазового миття неабразивними миючими засобами, а також до появи водоростей, плісняви та грибків. Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Фарба «Structure» TM «Bayris» уже доступна у роздрібній мережі на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій), та онлайн на www.budbox.com.ua.

«БАЙРІС» – Європейська якість, для Тебе!

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти