Новий Еко продукт «BAYRIS»!

14.05.2020

«Еко Біо Захист», Концентрат 1:2, це натуральний засіб від TM «BAYRIS» –  призначений для захисту деревини. Склад продукту, це лише натуральні смоли з деревини та вода. Що ще може бути більш екологічним, чи не так? «Еко Біо Захист»  – рідина коричневого кольору з специфічним запахом, що перешкоджає розвитку гниття та шкідників у деревині. Засіб ідеально підходить для деревини, що контактує з ґрунтом та водою. Не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів.

Продукт придатний для побутового, промислового та професійного використання в умовах класів використання 1-4.1 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010.

«Еко Біо Захист» TM «BAYRIS» розроблено у лабораторії українського виробника «WEMACO», що входить в групу компаній «БАЙРІС», як реагування на численні запити споживачів. Щоденно наші спеціалісти працюють для Вас, розробляючи нові та унікальні види засобів для захисту деревини, а також іншу продукцію для будівництва та ремонту.

Запитуйте «Еко Біо Захист» Concentrat1:2, у фасуванні 1 л та 5 л у роздрібній мережі на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій), або купуйте онлайн на www.budbox.com.ua.

«БАЙРІС» – Європейська якість, для Тебе!