Новинка! «MULTI FLEXIBLE PAINT» “Bayris”.

05.09.2019

Група компаній «BAYRIS» представляє новий продукт – «Multi Flexible Paint» Універсальну гумову фарбу. Даний продукт придатний для внутрішніх та зовнішніх робіт, при декоративно-захисному фарбуванні цегли, попередньо ґрунтованого чорного металу, природного каменю, деревини, а також поверхонь, які були раніше пофарбовані масляними чи алкідними фарбами. Фарбу також, можна використовувати, для фарбування оцинкованого металу, шиферу, «ондуліну», черепиці та інших фібро- та азбестоцементних виробів.

Чотири види фасування (1,3,5,10 кг), дев’ять готових кольорів (білий, може використовуватись, як база під тонування) та незмінно відмінна якість – запорука успішного продукту!

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти