Ґрунтовка "Кварц-Ґрунт" (Силіконова)

Bayris
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Час висихання 24 год
Витрата (0,250-0,280) кг/м² на 1 шар
миття інструменту водою
Наповнювач кварцевий та мармуровий
Колорування Підлягає машинному колоруванню по каталогах Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
14кг (0,250-0,280) кг/м² на один шар в залежності від основи та способу нанесення. Точна витрата визначається для кожної конкретної обробки
Призначення

Ґрунтовка "Кварц-Ґрунт" (Силіконова) ТМ "Bayris" (TM "Байріс") призначена для попереднього ґрунтування та створення адгезійного шару перед нанесенням силіконових декоративних штукатурок, фарб серії «PROFI» та будівельних розчинів. Рекомендовано як функціональний шар в системах фасадної теплоізоляції з мінеральної вати або як тимчасове самостійне покриття для консервування систем зовнішньої теплоізоляції в зимовий період. "Кварц-Ґрунт" (Силіконовий) наноситься на основи з мінеральних і бетонних поверхонь будь-якого типу, включаючи вапняні та силікатні. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Характеристики

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Силіконова ґрунтовка "Кварц-Ґрунт" "Байріс", не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Матеріал створює як на гладких, слабовсмоктуючих поверхнях, так і на пористих, вбираючих воду, незабарвлених поверхнях основи суперстійкий шорсткий шар, що забезпечує підвищену адгезію наступних шарів оздоблення до основи. Висока адгезія значно полегшує нанесення та структурування декоративних штукатурок. Одержане атмосферостійке та паропроникне покриття перешкоджає появі плям та зменшує вірогідність зміни кольорового забарвлення у шарі штукатурки. В порах основи не буде накопичуватись волога та утворюватись біологічне обростання. Матеріал має відмінну морозостійкість. В рідкому стані ґрунтовка молочно-білого кольору. Одержане покриття білого кольору.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, міцною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних, крейдових, клейових, вапняних, кремнійорганічних покриттів та придатна до обробки. При використанні колорованих штукатурок матеріал тонують в колір вибраного фінішного покриття. Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити закріплюючою глибокопроникною ґрунтовкою глибокого проникнення «BAYRIS». Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно, просушити та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» «BAYRIS».

Склад: Водна дисперсія акрилового сополімеру, комбінація силіконових емульсій, кварцевий та мармуровий наповнювачі, спеціальні допоміжні речовини. Не містить органічних розчинників.

Витрата (0,250-0,280) кг/м² на один шар в залежності від основи та способу нанесення. Точна витрата визначається для кожної конкретної обробки.

Колорування Підлягає машинному колоруванню по каталогах Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. При необхідності матеріал можна розвести водою, але не більше ніж на 3 %. Перед нанесенням ґрунтовку ретельно перемішати до однорідної консистенції тихохідним пристроєм. Наносити за допомогою пензля, валика або щітки. Відразу інструмент промити водою. Подальші оздоблювальні роботи проводити через 24 години після завершення ґрунтування, за умови, що одержане покриття стійке до подряпання металевим інструментом.

Застереження!

В процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру до повного висихання матеріалу.

Упакування 14кг
Дозування (0,250-0,280) кг/м² на 1 шар
Час висихання 24 год
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Наповнювач кварцевий та мармуровий
Колорування машинне (Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D)

Інші продукти