Гідрофобна добавка "Для бетонів та розчинів"

Bayris
Дозування 500-800мл на 50 кг цементу
Упакування 1л; 5л
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від 5 °С до 30 °С
без різкого запаху
забезпечує гідрофобізацію систем капілярних пор
підвищує марку бетону по водонепроникності до W10
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
500-800 мл на 50 кг цементу
500-800 мл на 50 кг цементу
Призначення

Гідрофобна добавка для бетонів та розчинів Байріс (Bayris) призначенна для всіх готових до використання видів бетонів та розчинів, де є необхідність додаткової гідроізоляції, де відзначені складні кліматичні умови та високо пролягають ґрунтові води. Використовується для фундаментів споруд, гідротехнічного бетону, чаш басейнів, підпірних стін, очисних споруд, шлюзів, тротуарної плитки, огорож, дрібноштучних та декоративних бетонних виробів. Добавка ТМ "Bayris" придатна при облаштуванні відкритих терас і балконів, при бетонуванні систем водовідведення та дренажних систем, при підготовці поверхонь та стяжок перед приклеюванням плитки та облицювальних каменів на відкритих горизонтальних поверхнях. Додається до всіх видів клею на цементній основі.

Характеристики

Сприяє прискореній самокольматації пор бетону, що дозволяє зменшити водопоглинання готових бетонних виробів в два рази і більше. Запобігає висолоутворенню на стадії експлуатації та не перешкоджає газообміну. Підвищує морозостійкість, стійкість до стирання та впливів агресивних середовищ. Збільшує термін експлуатації бетонних конструкцій. Підсилює інтенсивність забарвлення кольорових бетонних виробів. Не викликає корозії сталевої арматури та цементного каменю.

Виконання робіт

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +30 °С. Вводити до бетонної суміші одночасно з водою замісу. Забезпечити рівномірний розподіл добавки шляхом перемішування.

Витрати

(0,5-0,8) л на 50 кг цементу в залежності від мінерального складу цементу, характеристики наповнювача та призначення.

Використовується для фундаментів споруд, гідротехнічного бетону, чаш басейнів, підпірних стін, очисних споруд, шлюзів, тротуарної плитки, огорож, дрібноштучних та декоративних бетонних виробів. 

Упакування 1л; 5л
Дозування 500-800 мл на 50 кг цементу
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при t повітря від +5 до +30 °С
Особливостізабезпечує гідрофобізацію систем капілярних пор

Інші продукти