ТОВ ТВК "Байріс" на виставці Inter Build Expo 2018.

27.03.2018

Група компаній Байріс, третій рік поспіль, успішно презентувала себе у найбільшій будівельній виставці України - Inter Build Expo 2018. Експозиція компанії вирізнялась своїм стилем і свіжим дизайнерським поглядом.

Стенд став місцем зустрічі потенційних клієнтів компанії, партнерів, дистриб’юторів, а також провідних спеціалістів у сфері будівництва та архітектури.

Протягом чотирьох днів Inter Build Expo 2018 відвідало понад 25 000 відвідувачів. Учасниками виставки стало понад 500 компаній із 9 країн світу, також відбулось понад 30 івентів. Група компаній Байріс висловлює організаторам особливу подяку за якісну організацію виставки.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти