NEW! Паркетний лак ТМ «BAYRIS».

23.12.2019

Лак паркетний «ParquetVarnish» – чергова новинка, що виготовляється у Польщі, під контролем ТОВ «ТВК Байріс». Акрил-поліуретановий паркетний лак призначений для внутрішніх робіт. Ідеально підходить для дерев'яних підлог, паркету, та сходів, може використовуватись для лакування різноманітних дерев’яних, або дерево-похідних елементів та виробів (вікна, двері, меблі, перила, ДВП, МДФ, OSB і ін.).

Відмінна якість продукту, три зручні варіанти фасування: 0,75 л, 2,5 л, 5 л., два ступені блиску: напівматовий та глянцевий, зручне та швидке нанесення, це все – результат злагодженої роботи команди групи компаній «BAYRIS».

Запитуйте Лак паркетний “PARQUET VARNISH” (Напівматовий) та Лак паркетний “PARQUET VARNISH” (Глянцевий) у роздрібній мережі на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій), або купуйте онлайн на www.budbox.com.ua

«БАЙРІС» - Європейська якість, для Тебе!

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти